
"Nijedna supruga nije toliko slijepa da ne vidi tolike afere i nevjere"
Jim Carrey osvrnuo se na preljubnički skandal koji je izazvao golfer Tiger Woods. Izjavio je da je Elin, supruga poznatog sportaša, morala znati za njegove nevjere.
Glumac se na cijelu situaciju osvrnuo na svom blogu na Twitteru, nakon što se Tiger u petak vratio u svijet golfa. Njegovo neobično tumačenje cijele situacije zasigurno će izazvati kontroverze.
“Tiger Woods ne duguje nikome ništa, osim samom sebi”, napisao je komičar.
“Nijedna supruga nije toliko slijepa da ne vidi tolike afere i nevjere. Elin je morala pristati na njegove afere te je bila voljna sudionica u tome iz nekog razloga”, nadodao je Jim.
Inače, Jim Carrey se često koristi Twitterom, na kojem je nedavno svijetu objavio da je prekinuo petogodišnju vezu s Jenny McCarty.
“Jenny i ja smo upravo prekinuli petogodišnju vezu. Zahvalan sam na svim prekrasnim trenutcima koje smo proveli zajedno i želim joj svu sreću u životu”, napisao je Carrey tada na svom Twitter profilu.
Budući da od prekida ima viška vremena, očito je postao društveni kroničar.



