
Radnja nove knjige je još uvijek nepoznanica
Tyra Banks uskoro izdaje svoju prvu knjigu pa će u svoj životopis, uz titulu supermodela, voditeljice talk showa, glumice, pjevačice i reality zvijezde, dodati i spisateljica.
“Rekla sam da ću napraviti i to i evo ga!”, ponosno je napisala Tyra na svojoj internetskoj stranici.
“Ovo je za sve žene i muškarce koji žele više mašte i bajke u svom životu. Knjiga se zove “Modelland” i odvest će vas u svijet u kojem nikada niste bili, za koji nikada niste čuli, niti ste znali da postoji. Svijet u kojem se snovi ostvaruju, a život vam se može promijeniti u tren oka”, dodaje Tyra.
Knjiga je prva od tri za koje je lijepa Tyra potpisala ugovor s izdavačkom kućom Random House. Već je izdala jednu knjigu davne 1998. godine u kojoj ženama daje savjete o ljepoti i odjeći.
Radnja nove knjige je još uvijek nepoznanica, a Tyra je samo dala naslutiti o čemu će se raditi u njezinu prvijencu rekavši kako joj je “jako drago što će kroz ovu knjigu ljudi moći upoznati čaroban svijet koji je bio dio njezinih snova svih ovih godina”.



