TV emisija

Red Carpet predstavlja dvojnika Mladena Grdovića

U nedjeljnom izdanju RC gledatelji mogu vidjeti kako je pjevač Mladen Grdović upoznao svoga slovenskog dvojnika Luku Šuntnera.

RC donosi intervju s ova dva nova najbolja prijatelja. RC istražio je nevjerojatnu, ali istinitu priču o tome kako je u Nizozemskoj registrirana stranka pedofila, a član stranke stao je i pred kamere showbiz magazina. Marko Grubnić dao je intervju za RC, i to u štiklama.

U današnjoj emisiji gledatelji mogu vidjeti kako je najlakše postati zvijezda u Americi, a kamere RC bile su na rođendanu ruske milijunašice Olge Rodjonove. RC donosi i prilog o poznatom Bobbyju iz kultne serije ‘Dallas’ koji je zbog alkoholizma morao zamijeniti jetra. Gledatelji mogu vidjeti i kako je prošla turistička patrola na Pagu.

Fashion Guru će ove nedjelje analizirati kako su se obukli učesnici primanja povodom Dana državnosti u organizaciji Predsjednika i prve dame. U rubrici ‘Burn and David Guetta party all night’ gledatelji mogu saznati kako se preko noći postaje izvrstan DJ. RC će predstaviti i osječku ‘Maju Morales’ pod imenom Martina Romić koja se priprema za ljetovanje na jahti.

Red Carpet gledajte od 23 sata na Novoj TV.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest