U-21 reprezentacija

Mlada hrvatska reprezentacija bez plasmana na EURO

Neriješenim rezultatom Hrvatska se oprostila od Eura 2009. godine

Hrvatska U-21 reprezentacija u Varaždinu je odigrala 1:1 protiv Italije i tako ostala bez plasmana na Europsko prvenstvo 2009. godine.

Da bi izborili plasman na Europsko prvenstvo prvi uvjet bila je pobjeda, a mogli smo na Euro i u slučaju da se poklope drugi rezultati.

A da nam to neće biti nimalo lako pokazali su Talijani u prvom poluvremenu u kojem su preko Motte poveli 1:0. U 37. minuti iz kuta je nabacio Giovinco, a talijanski stoper bio je najviši pred golom Kelave i poentirao za vodstvo gostiju.

U drugom dijelu zaigrali smo bolje, a zasluženo izjednačenje stiglo je tek u 82. minuti. Nakon gužve u kaznenom prostoru zabio je Ivo Iličević.

Do kraja utakmice više nismo uspjeli stvoriti izglednu priliku te smo sa neriješenim oprostili od Eura 2009. godine.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest