
Legendarni čuvar Juventusove mreže Gianluigi Buffon izjavio je kako nema ništa protiv da mu se u klubu kao suigrači pridruže Sergio Agüero i Giuseppe Rossi
– Ne favoriziram nijednog od te dvojice. Obojica su odlični nogometaši i klub bi bio vrlo sretan da ih ima na raspolaganju – smatra Buffon.
– Samo želim igrača koji ima veliku želju za uspjehom. Juventus nikome ne smije biti alternativna opcija.
Buffonov sunarodnjak Guiseppe Rossi čini se kao jeftinija varijanta s obzirom da bi za Agüera morali dati minimalno 40 miljuna eura za transfer i oko šest milijuna godišnje plaće.
– Plaća svakog igrača ovisi o trenutku dogovora između kluba i nogometaša. Nikada nisam bio ljubomoran radi toga, jer sam uvijek imao zadovoljavajuće prihode – zaključio je Buffon.



